Witamy w naszym sklepie

Imbryk Herbaty
Separator

“Każda filiżanka herbaty jest wyimaginowaną podróżą” – Catherine Douzel

Jeśli zajrzeliście na naszą stronę to znak, że marzy Wam się podróż do herbacianego świata. Nieważne, czy dopiero do niego wkraczacie, czy też jako smakosze herbaty pragniecie poznawać jej coraz to nowe smaki i gatunki. Chętnie pomożemy Wam zdobyć to, czego potrzebujecie do swojej filiżanki a przy okazji zaprezentujemy Wam ceremoniał herbaciany – nieznoszący pośpiechu, wymagający czasu i cierpliwości, ale w zamian dający najznakomitsze doznania smakowe i nie tylko… Czy chwile spędzone z filiżanką najlepszej herbaty nie sprzyjają wyciszeniu, ukojeniu zmysłów i odcięciu od hałasu pędzącego wokół świata? Jeśli tego Wam trzeba – nie mogliście trafić lepiej.

Jesteśmy tu po to, by zadowolić gusta wytrawnych koneserów herbaty, ale i tych z Was, którzy bogactwo tego napoju chcą dopiero poznać, pomożemy Wam znaleźć idealną propozycję na każdą okazję.

Kim jesteśmy

Joanna Karpińska
Separator

Joanna – z wykształcenia fotograf, zafascynowana herbatą, udowadniam, że pracę można połączyć z hobby w harmonijną całość. Zawodowo zatrzymywałam czas w fotograficznym kadrze, dziś chcę Was zachęcić do zatrzymania się w pędzie codzienności przy filiżance herbaty.

Doskonale wiem, jak uchwycić na zdjęciu najlepszy moment, jak ważne w tym wszystkim są najmniejsze detale. Skupienie, cierpliwość, perfekcjonizm. W moim fachu nie ma miejsca na pośpiech. Zupełnie jak przy wyborze ulubionej herbaty oraz później, gdy już delektujemy się jej smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Herbata jest zdecydowanie moją drugą, obok fotografii, pasją. Fascynacją, którą chcę Was zarazić, zapraszając do magicznego świata herbacianych liści i wielowiekowej tradycji ich parzenia.